MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 14619197
nr 1461 9197
Sideboard
1950/60-tal, teak. Längd: 155 cm. Djup: 42 cm, höjd: 105 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:35:53
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr